iaum

insta bale

انتخاب واحد دانشجویان بعد از پرداخت شهریه ثابت توسط اداره آموزش دانشکده ها و به مرور در حال تکمیل است. از مراجعه حضوری برای انتخاب واحد خودداری کنید.

اين مطلب مفيد بود؟

از سامانه آموزشیار پس از ورود بعنوان دانشجو از قسمت مشاهده آخرین وضعیت ثبت نام (ترم جاری) و سپس چاپ برنامه هفتگی

اين مطلب مفيد بود؟

انجام فرایند انتخاب واحد برای همه ورودی های جدید تا تکمیل مراحل، چند روزی زمان می برد. در صورتی که نقص مدارک(بخصوص مدرک تحصیلی یا نظام وظیفه) ندارید ، هزینه ها و شهریه را پرداخت کرده اید و شماره دانشجویی دائم ۱۴ رقمی هم دارید برای شما به زودی انتخاب واحد خواهد شد.

اين مطلب مفيد بود؟

برای ورودی های ماقبل ۹۹ تاریخ ۱۰/۱۸ و برای ورودی های جدید ۱۱/۱۶

اين مطلب مفيد بود؟

بله در خصوص انواع وام های دانشجویی توضیحات لازم در همین کانال و پیج اینستاگرام دانشگاه شده است.

اين مطلب مفيد بود؟

تا آخر آذر ماه از طریق پست مدارک خود را به دانشگاه آزاد مشهد مطابق چک لیستی که در سامانه آموزشیار است ارسال فرمائید.

اين مطلب مفيد بود؟

همه پذیرفته شدگان کنونی، ورودی مهر محسوب می شوند مگر آنکه مانند برخی رشته های زیر گروه پزشکی در سند پذیرش آنها، ورودی بهمن قید شده باشد.

اين مطلب مفيد بود؟

چنانچه دانشجویی قبلا در دانشگاه های دیگر یا همین دانشگاه مشغول به تحصیل بوده است میتواند برای تطبیق دروس خود اقدام نماید. پس از اینکه دانشجو ثبت نام خود را کامل نمود می بایست به اداره برنامه ریزی و امتحانات مراجعه تا ریز نمرات نامبرده از دانشگاه مربوطه درخواست گردد. به محض دریافت ریزنمرات توسط اداره برنامه ریزی و امتحانات ابتدا نمرات در سوابق دانشجو اسکن و پس از آن نمرات جهت تطبیق دروس به گروه های مربوطه ارسال می گردد که چنانچه بین ریز نمرات دریافتی و این مقطعی که مشغول به تحصیل می باشند ده سال و بیشتر نباشد نمرات 12 و بالاتر قابل تطبیق میباشد. به ازای هر ده سال دو نمره به نمرات تطبیقی اضافه می شود بیشتر از ده سال نمرات بالاتر از 14 و بیش از بیست سال نمرات بالاتر از 16 قابل تطبیق است و چنانچه دانشجویان اقدامات را حضوری انجام دهد زودتر در سوابق تحصیلی ایشان ثبت خواهد شد.

اين مطلب مفيد بود؟

دانشجویان مقطع ارشد و دکتری تخصصی که قبل از ۱۵ آبان ماه برای نیمسال دوم سال تحصیلی۹۹-۹۸ از پایان نامه خود دفاع نموده اند تاریخ فراغت از تحصیل آنها روزی که از پایان نامه خود دفاع نموده اند میباشد لذا نگران تعطیلات دو هفته ای دانشگاه نباشند.

اين مطلب مفيد بود؟

نیازی به پیگیری دانشجویان نمی باشد اداره برنامه ریزی و امتحانات به محض باز شدن دانشگاه دراین خصوص اقدام و ممتازین سال تحصیلی 99-98 را به امور مالی جهت تخفیف شهریه ارسال خواهد کرد.

اين مطلب مفيد بود؟