iaum

insta bale

photo ۲۰۲۱ ۰۳ ۰۶ ۱۳ ۲۵ ۲۵

 کانال اطلاع‌ رسانی کلاسهای مجازی و آموزشیار برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد ( لطفا با فیلتر شکن وارد شوید)

اطلاع‌ رسانــی امور آموزشـی دانشجــویان دانشگـاه آزاد اسلامــی مشهــد

http://t.me/iaums

اطلاعیه

اخبار دانشجویی

اطلاعیه شروع کلاسهای ترم جدید از شنبه 16 اسفند 1399

 ۱. کلاسهای استان در سامانه دان فعال شده است. کلاس‌های واحد مشهد و مرکز گلبهار از طریق آدرس mashhad.daan.ir و کلاس‌های بقیه واحدهای استان از طریق آدرس khorasanr.daan.ir   قابل دسترسی است.

۲. براساس اعلام معاونت محترم آموزشی با توجه به انجام حذف و اضافه در روزهای پایانی هفته، شروع کلاس‌ها از روز شنبه ۱۶ اسفند خواهد بود. جزئیات مربوط به اصلاح تقویم یا جبران کلاس‌های اول ترم توسط اداره کل محترم آموزش و از طریق دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی اعلام خواهد شد.

۳. نام کاربری برای اساتید، کد استادی است که از ترکیب کد واحد با کد پرسنلی پرتال قدیم تشکیل می‌شود. به عبارت دیگر نام کاربری اساتید در دان، عبارت است از قسمت قبل از @ در نام کاربری آموزشیار، مثلا 111234.
نام کاربری دانشجو همان نام کاربری آموزشیار یا به عبارت دیگر شماره دانشجویی آموزشیار است مثلا 11139812345.

۴. رمز عبور پیش‌فرض برای همه کاربران، کد ملی است که البته در اولین ورود باید عوض شود. (هنگام واردکردن نام کاربری و رمز عبور دقت فرمایید که صفحه‌کلید در حالت انگلیسی باشد)

۵. لیست و زمان کلاسها با کلیک روی دکمه "دوره‌های من" قابل مشاهده است. البته ورود به کلاس فقط از ۱۵ دقیقه قبل از ساعت شروع به کلاس امکان‌پذیر است.

۶. امکان ایجاد جلسه جدید اضافی برای هر درس توسط استاد وجود دارد که این امکان برای تعریف کلاس جبرانی یا حل مشکل کلاس‌های هفته در میان قابل استفاده است (بعضی از دانشکده‌ها به عنوان مثال کلاس شنبه ۸ تا ۱۰ هفته در میان زوج را به صورت شنبه ۹ تا ۱۰ ثبت کرده‌اند که در حالت عادی کلاس فقط از ساعت یک ربع به ۹ در دسترس است ولی استاد می‌تواند جلسه جدیدی با شروع از ساعت ۸ تعریف کند).

۷. فیلم‌های آموزشی دان در سایت آپارات و نیز  blog.daan.ir در دسترس است. همچنین فایل‌های راهنمای تصویری توسط فناوری اطلاعات واحد مشهد هم امروز تهیه و ارائه خواهد شد.

اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات واحد مشهد